Shangshuyuan South of Nongye Rd., Zhengdong New District, Zhengzhou, Henan, Chiny 450000
Dom ProduktySteroidy doustne

Anavar 10 mg, 25 mg 50 mg Tabletki sterydowe na biały wzrost mięśni

Anavar 10 mg, 25 mg 50 mg Tabletki sterydowe na biały wzrost mięśni

  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
  • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color
 • Anavar 10mg,25mg 50mg Steroids pills for muscle growth white color

  Szczegóły Produktu:

  Nazwa handlowa: CL/BNP/LIVE WELL

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 butelek
  Cena: 10usd
  Szczegóły pakowania: Pudełko
  Czas dostawy: 5
  Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin, przelew bankowy, T / T
  Możliwość Supply: 1000 szt
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Biały Specyfikacja: Proszek
  Przechowywanie: suche miejsce

  Anavar - Oxandrolone

  (1) Nazwa produktu: 99% czystości Wysokiej jakości tabletki sterydowe Anavar, Oxandrolone 25 mg, 50 mg Do budowy mięśni CAS nr 53-39-4
  (2) Inne nazwy: Anavar, Oxandrolone, Oxandrolone Anavar, Oxanabol, Oxandro, Oxabolon, sterydy
  (3) Nazwa marki: BNP, LIVE WELL
  (4) Nr CAS: 53–39–4
  (5) Cena: negocjacje
  (6) Standardowo: 25 mg / tabletkę (100 tabletek / butelkę), 50 mg / tabletkę (100 tabletek / butelkę)
  (7) Szczegóły dotyczące opakowania: dyskretne opakowanie lub zgodnie z wymaganiami użytkownika
  (8) Jak zamówić: Kontakt przez e-mail lub wiadomość WhatsApp lub wiadomość telegramu

  Opis produktu:

  Oxandrolone jest niesamowitym sterydem z niewielkim składnikiem androgennym. Wykazano, że Oxandrolone, gdy jest przyjmowany w rozsądnych dawkach, rzadko ma jakiekolwiek skutki uboczne. Jest to doceniane, ponieważ Oxandrolone został opracowany głównie dla kobiet i dzieci. Oksandrolon jest jednym z niewielu sterydów, który nie powoduje wczesnego zahamowania wzrostu u dzieci, ponieważ nie zamyka przedwcześnie płytek wzrostu nasady. Z tego powodu Oxandrolone stosuje się głównie u dzieci w celu stymulowania wzrostu, au kobiet w celu zapobiegania osteoporozie. Oksandrolon, jeśli w ogóle, powoduje bardzo lekkie objawy wirylizacji. Ta cecha sprawia, że ​​Oxandrolone jest ulubionym lekarstwem dla sportowców, ponieważ przy dziennej dawce 10-30 mg objawy maskulinizujące obserwuje się tylko rzadko.

  Kulturyści i trójboju siłowi, w szczególności jak Oxandrolone z trzech powodów. Po pierwsze, Oxandrolone powoduje silny wzrost siły poprzez stymulowanie syntezy fosfokreatyny w komórce mięśniowej bez odkładania się płynu (wody) w stawach i mięśniach. Korzystają z tego ciężarowcy i ciężarowcy, którzy nie chcą kończyć w wyższej klasie wagowej, ponieważ pozwala im stać się silniejszym bez przybierania na wadze. Połączenie Oxandrolonu i 20–30 mg Holotestinu na dobę okazało się bardzo skuteczne, ponieważ mięśnie również wyglądają mocniej. Podobnie dobre wyniki można osiągnąć, przyjmując jednocześnie Oxandrolone dziennie. Chociaż sam Oxandrolone nie powoduje zauważalnego wzrostu mięśni, może wyraźnie poprawić działanie wielu sterydów na rozwój mięśni. Deca-Durabolin, Dianabol (D-bol) i różne związki testosteronu, w szczególności, dobrze łączą się z Oxandrolonem, aby osiągnąć „przyrost masy”, ponieważ wzrost siły spowodowany spożyciem tych silnie rozwijających tkanki i zatrzymujących płyn substancji skutkuje w dodatkowej masie mięśniowej. Stos 200 mg Deca-Durabolin / tydzień, 500 mg Testoviron Depot / tydzień i 25 mg Oxandrolone / dzień prowadzi do dobrego przyrostu siły i masy u większości sportowców. Deca-Durabolin ma wyraźny efekt anaboliczny i stymuluje syntezę białka; Oksandrolon poprawia wytrzymałość poprzez wyższą syntezę fosfokreatyny; Testoviron Depot zmniejsza agresywność treningu i przyspiesza regenerację.

  Drugim powodem, dla którego Oxandrolone jest tak popularny, jest to, że ten związek nie aromatyzuje w żadnej dawce. Jak już wspomniano, pewna część testosteronu obecna w organizmie jest przekształcana w estrogen. Ten proces aromatyzacji, w zależności od predyspozycji, może różnić się wyraźnie między sportowcami. Oxandrolone jest jednym z niewielu sterydów, które nie mogą aromatyzować do estrogenu. Ta cecha ma różne zalety dla sportowca. Dzięki Oxandrolonowi układ mięśniowy nie uzyskuje typowego wodnistego wyglądu, jak w przypadku wielu sterydów, co czyni go bardzo interesującym podczas przygotowań do zawodów. W tej fazie szczególnie ważne jest utrzymanie możliwie najniższego poziomu estrogenu, ponieważ estrogen programuje organizm w celu magazynowania wody, nawet jeśli dieta jest obniżona o kalorie. W połączeniu z dietą Oxandrolone pomaga uelastycznić mięśnie. Chociaż sam Oxandrolone nie rozkłada tłuszczu, odgrywa pośrednią rolę w tym procesie, ponieważ substancja często tłumi apetyt sportowca. Oxandrolone może również powodować wzdęcia, które u niektórych sportowców powodują nudności i wymioty, gdy tabletki są przyjmowane z posiłkami. Ulotka dołączona do włoskiego Oxandrolonu zwraca uwagę na jej wpływ na czynność przewodu żołądkowo-jelitowego. Niektórzy sportowcy zgłaszają w ten sposób ciągłą biegunkę. Chociaż objawy te nie są zbyt przyjemne, nadal pomagają sportowcom w rozkładaniu tłuszczu i stają się twardsze. Ci, którzy pracują na zawody lub są zainteresowani uzyskaniem wysokiej jakości mięśni, powinni połączyć Oxandrolone ze sterydami, takimi jak Winstrol, Parabolan, Masterject, Primobolan Depot i propionian testosteronu. Skuteczna okazała się dawka 50 mg Winstrolu co dwa dni, 50 mg propionianu testosteronu co dwa dni i 25 mg Oxandrolonu każdego dnia. Inną zaletą nonaromatizacji Oxandrolonu jest to, że sportowcy cierpiący na wysokie ciśnienie krwi lub rozwijający ginekomastię grasicy podczas przyjmowania silniejszych androgennych sterydów nie będą mieli tych skutków ubocznych z tym związkiem. Stos Oxandrolone / Deca-Durabolin jest pożądaną alternatywą dla tej grupy sportowców lub sportowców wykazujących oznaki złego stanu zdrowia podczas gromadzenia masy testosteronem, Dianabolem (D-bol) lub Anadrolem. Sportowcy powyżej czterdziestki powinni głównie stosować Oxandrolone.

  Trzecim powodem przemawiającym za przyjmowaniem Oxandrolonu jest to, że nawet w bardzo wysokich dawkach związek ten nie wpływa na produkcję testosteronu w organizmie. Aby to wyjaśnić: Oxandrolone nie hamuje produkcji własnego hormonu w organizmie. Powodem jest to, że nie ma mechanizmu ujemnego sprzężenia zwrotnego na osi podwzgórza i jąder podwzgórza, co oznacza, że ​​podczas przyjmowania Oxandrolone, w przeciwieństwie do przyjmowania większości sterydów anabolicznych, jądra sygnalizują podwzgórze, aby nie zmniejszać lub zatrzymywać uwalniania GnRH (hormon uwalniający gonadotropinę) i LHRH (hormon uwalniający hormon luteinizujący). Ta szczególna cecha Oxandrolonu może być wyjaśniona tym, że substancja nie jest przekształcana w.

  Z tego powodu Oxandrolone bardzo dobrze łączy się z Andriolem, ponieważ Andriol nie aromatyzuje w dawce do 240 mg dziennie i ma jedynie niewielki wpływ na produkcję hormonu. Dzienne spożycie 280 mg Andriolu i 25 mg Oxandrolonu powoduje dobry wzrost siły, a u nowicjuszy steroidowych również masę mięśniową bez nadmiernego zatrzymywania wody i bez znaczącego wpływu na produkcję testosteronu. Jeśli chodzi o dawkę Oxandrolonu, 8-12 tabletek u mężczyzn i 5-6 tabletek u kobiet wydaje się przynosić najlepsze wyniki. Zasada kciuka, aby codziennie przyjmować 0,125 mg / funt masy ciała, okazała się skuteczna w testach klinicznych. Tabletki zwykle przyjmuje się dwa do trzech razy dziennie po posiłku, zapewniając w ten sposób optymalne wchłanianie substancji. Ci, którzy odczuwają już omawiany ból żołądkowo-jelitowy podczas przyjmowania Oxandrolone, powinni wziąć tabletki od jednej do dwóch godzin po posiłku lub przejść na inną kamponię.

  Ponieważ Oxandrolone jest tylko nieznacznie toksyczny i zwykle wykazuje niewiele skutków ubocznych, jest stosowany przez kilku sportowców przez dłuższy czas. Jednak Oxandrolone nie powinien być przyjmowany przez kilka kolejnych miesięcy, ponieważ, podobnie jak prawie wszystkie doustne sterydy, jest 17-alfa alkilowany, a zatem toksyczny dla wątroby. Oxandrolone jest lekiem uniwersalnym, który w zależności od celu sportowca jest bardzo wszechstronny. Kobiety, które reagują wrażliwie na przyjmowanie sterydów anabolicznych, osiągają dobre wyniki, łącząc Oxandrolone, bez typowych objawów wirylizacji. Kobiety nie powinny jednak przyjmować więcej niż 6 tabletek dziennie. W przeciwnym razie mogą wystąpić działania niepożądane związane z androgenami, takie jak trądzik, głęboki głos, przerost terytorialny lub zwiększony wzrost włosów na ciele.

  Skuteczna dawka: 100 mg (optymalnie)

  Aktywne życie: <16 godzin

  Czas detekcji: do 8 tygodni

  Tygodnie: 1-5: Anavar (Oxymetholone) 50 mg Codziennie

  Dane techniczne:

  Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testu
  Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Odpowiadać
  Strata przy suszeniu ≦ 0,5% 0,24%
  Rotacja optyczna + 68 ° ~ + 72 ° 70,3 °
  Temperatura topnienia 60 ~ 65 ° C 61–63 ° C
  (HPLC) Test 97-103,0% 98,71%
  Wolny kwas Maks. 0,5% 0,35%
  Wniosek

  Produkt aboye jest zgodny ze standardem analizy

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Eva Liu

  Tel: +8618300705065

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.