Shangshuyuan South of Nongye Rd., Zhengdong New District, Zhengzhou, Henan, Chiny 450000
Dom ProduktySARM

CAS 431579-34-9 Selektywny receptor androgenowy Sarm YK11 do kulturystyki

CAS 431579-34-9 Selektywny receptor androgenowy Sarm YK11 do kulturystyki

  • CAS 431579-34-9 Selective Androgen Receptor Sarm YK11 For Bodybuilding
  • CAS 431579-34-9 Selective Androgen Receptor Sarm YK11 For Bodybuilding
  • CAS 431579-34-9 Selective Androgen Receptor Sarm YK11 For Bodybuilding
 • CAS 431579-34-9 Selective Androgen Receptor Sarm YK11 For Bodybuilding

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Orzecznictwo: GMP
  Numer modelu: 431579-34-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: 3-7 dni
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T,
  Możliwość Supply: 1000 kg
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Model NR: CAS 431579–34–9 Użycie: Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zdobywanie siły
  Specyfikacja: USP/BP Przesyłka: EMS, FedEx, TNT, DHL, UPS
  Polciy: Ponowna wysyłka polityki Płatności: Western Union, MoneyGram, T/T

  Selektywny receptor androgenowy Sarm YK11 do kulturystyki CAS 431579-34-9

  Co to jest YK-11?

  SRM YK-11 to potężny suplement SARM promujący ogromne przyrosty masy mięśniowej, co jest wielką korzyścią dla tych, którzy chcą mieć estetyczną i rozdrobnioną sylwetkę! Sprawdź najnowszy i najpopularniejszy produkt oparty na YK-11 od Focused Nutrition. To absolutnie KILLING IT w świecie SARM.
  W świecie kulturystyki podnoszenie ciężarów to nie jedyna rzecz, której będziesz potrzebować, ale także dieta, suplementacja i YK11, rodzaj selektywnego modulatora receptora androgenowego (SARM), który pobudza anaboliczne działanie w mięśniach dla szybszego przyrostu masy mięśniowej.
  SARMS lub selektywne modulatory receptora androgenowego są dobrze znane z tego, że dają takie same wyniki wzrostu mięśni jak sterydy anaboliczne, ale bez negatywnych efektów ubocznych, które towarzyszą temu drugiemu. Japońscy naukowcy przeprowadzają eksperyment na nowym SARM, znanym jako YK11, który jest uważany za najsilniejszy spośród wszystkich, nawet silniejszy niż klasyczne steroidy, takie jak DHT. Uważa się, że YK11 jest SARM i jednocześnie produkuje efekt miostatyny.  Jak działa YK11?

  Kanno przeprowadził badanie na YK11 i pokazał, że związek należy do modulatorów androgenów. YK11 przyłącza się do receptora androgenowego i prowadzi do wszystkich tradycyjnych efektów androgenów, takich jak wzrost włosów. Problem polega na tym, że prowadzi to do zwiększonej agresji, ale można to łatwo kontrolować, a jeśli nie podejmiesz zbyt wiele, wtedy nie napotkasz żadnych problemów. Podsumowując, YK11 wzmacnia mięśnie w taki sam sposób, jak testosteron, a jedyną różnicą jest to, że nie ma wszystkich dodatkowych efektów ubocznych. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w YK11 jest to, że może to również wzmocnić trening, gdy jesteś na siłowni, więc możesz iść dłużej bez żadnych zmęczenia. Oprócz tego pomaga również zmienić genetykę ciała, dzięki czemu można budować więcej mięśni i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.  Kulturystyka

  SARMS, w tym YK11, są bardzo popularne w przemyśle kulturystycznym, a głównym powodem tego jest fakt, że mogą one pomóc w uzyskaniu mięśni i utraty tłuszczu. Jest to bardzo podobne w porównaniu do AAS, ale najlepsze jest to, że nie dają żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych. Niektóre z objawów niepożądanych, które normalnie występują, to: wysokie ciśnienie krwi, wyłączenie HPTA, uszkodzenie wątroby i wiele innych. SARMS nie daje tych efektów, ponieważ są one o wiele bardziej selektywne w obszarach, które celują, dzięki czemu można nadal uzyskać przyrost mięśni i utratę tłuszczu.  Dawkowanie

  Więc ile należy przyjmować każdego dnia? Jeśli chcesz doświadczyć wszystkich tych wspaniałych korzyści, musisz upewnić się, że bierzesz 5 mg dziennie. Jeśli masz SARMS przed lub jeśli masz doświadczenie z nimi, wtedy możesz być w stanie wziąć 10 mg dziennie, więc możesz skorzystać jeszcze więcej, więc jest to coś, co musisz pamiętać, gdy bierzesz je i planowania dawek. Oczywiście, jeśli przejmiesz tę kwotę, możesz doświadczyć efektów ubocznych i jest to coś, czego będziesz chciał uniknąć. Jeśli weźmiesz więcej, możesz zauważyć, że nie uzyskasz tylu pozytywnych efektów, więc pamiętaj o tym. Przejdźmy do tego, co jeszcze musicie wiedzieć na ten temat i co to oznacza dla was i waszego ciała. YK11 jest cząsteczką steroidową, która wykazuje działanie w testach komórkowych. Oznacza to, że jeszcze nie opublikowano żadnych wyników dla zwierząt i ludzi, ale już podbija on Internet pod względem sprzedaży i jest to dobrze znany anaboliczny SARM.


  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Allen Zhang

  Tel: +8618829246405

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.