Nr 8 Jinshun Road Zhuqiao Pudong New District, Szanghaj, Chiny
Dom ProduktySARM

MK-2866 Sarms Powder Profesjonalni kulturyści wzrostu mięśni Ostarine

MK-2866 Sarms Powder Profesjonalni kulturyści wzrostu mięśni Ostarine

  • MK-2866 Sarms Powder Ostarine Muscle Growth Professional Bodybuilders
  • MK-2866 Sarms Powder Ostarine Muscle Growth Professional Bodybuilders
  • MK-2866 Sarms Powder Ostarine Muscle Growth Professional Bodybuilders
 • MK-2866 Sarms Powder Ostarine Muscle Growth Professional Bodybuilders

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Orzecznictwo: GMP
  Numer modelu: 159752-10-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: >6$
  Szczegóły pakowania: Plastik, bańka, srebrny papier, 1 kg / worek, 100 g / worek
  Czas dostawy: 3-7 dni
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
  Możliwość Supply: 1000 KG
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nr kat.: 159752-10-0 Standard jakości: Bp, USP, Ep, Cp
  Metody płatności: T/T, western union, money gram Kod HS: 6809900000
  Metody wysyłki: Etc(door-to-door), FedEx, DHL, EMS Nazwa: Ostarine (MK-2866)
  High Light:

  sarms supplement

  ,

  sarms bodybuilding supplements

  Sarms Powder Ostarine (MK-2866) Zawodowi kulturystów wzrost mięśni

  Profil

  Znana również jako MK-2866, enobasarm, ostabolic lub gtx-024, Ostarine jest bardzo popularnym SARM (selektywnym modulatorem receptora androgenowego). Pierwotnie został opracowany w celu zapobiegania i leczenia zaniku mięśni, a także osteoporozy. Jednak sportowcy używają dziś ostaryny jako wzmacniacza wydajności, aby dać im przewagę nad konkurencją.

  Ponieważ nie spowoduje problemów z wirylizacją u kobiet, ostarynę mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

  Jak to działa

  Ostaryna wiąże się z receptorami androgenowymi tak jak steroidy anaboliczne , ale robi to selektywnie, co oznacza, że ​​ma znacznie mniej skutków ubocznych.

  Studia

  Przeprowadzono 12-tygodniowe badanie kliniczne II fazy z podwójnie ślepą próbą placebo na ostarynę, które wykazało, że ostaryna zwiększa beztłuszczową masę mięśniową i poprawia funkcjonowanie fizyczne bez negatywnych skutków ubocznych obserwowanych dla testosteronu lub innych sterydów anabolicznych.

  Zastosowania medyczne

  Ostarine została opracowana głównie do leczenia zaniku mięśni i osteoporozy. Niemniej jednak zatrzymuje również azot i wzmacnia stawy. Dlatego jest to bardzo wszechstronny związek w kwestiach zdrowotnych.

  KUP MK2866 + JEDNA DARMOWA BUTELKA

  Sportowe zastosowania

  Ostarine działa jak sterydy anaboliczne, ale z mniejszymi efektami ubocznymi i prawie bez tłumienia. W rzeczywistości badania krwi wykazały, że ostaryna będzie hamować HPTA (oś podwzgórze przysadki jądra) tylko o 10-20% w porównaniu do 95% obserwowanych w przypadku sterydów anabolicznych. W związku z tym można stosować ostarynę jako związek dodatkowy lub solowy nie tylko podczas cyklu, ale także w terapii po cyklu (PCT), a nawet w fazie pomostowej. To sprawia, że ​​ostaryna jest bardzo wszechstronnym związkiem dla sportowca.

  Kobiety uznają ostarynę za znacznie bezpieczniejszą alternatywę dla sterydów anabolicznych, ponieważ nie spowoduje to zarostu, powiększonej łechtaczki ani innych cech męskich.

  Ponadto ostaryna jest również popularna wśród trójboistów i kulturystów ze względu na jej zdolność do wzmacniania kości i stawów.

  Zdolności lecznicze

  Innym powodem, dla którego ostaryna jest tak popularna wśród kulturystów i trójboistów, jest to, że ma pewne zauważalne zdolności do wzmacniania kości i stawów. Jest to bardzo ważna cecha, ponieważ sportowcy mogą mieć do czynienia z takimi dokuczliwymi obrażeniami jak bóle przedramion lub goleni, bóle szyi, bóle stawów, bóle pleców i wiele innych urazów, które nigdy nie wydają się znikać. Niestety, wielu sportowców popełnia błąd, przyjmując szkodliwe leki w celu stępienia lub zabicia bólu, co jest jedynie pomocą zespołu, a na dłuższą metę tego rodzaju nadużycia sprawią, że uraz stanie się przewlekły i trwały.

  Jednak ostaryna może działać zgodnie ze swoją magią, zwiększając siłę ścięgien, siłę więzadła i gęstość kości w dawce poniżej 20 miligramów (mg) na dobę. Co więcej, nie tylko ukrywa problem - ostarine naprawia go. Tak więc sportowcy pokochają działanie lecznicze ostaryny na ich stawy zapalne.

  Doping

  Wszystkie SARM, w tym ostaryna, zostały zakazane przez WADA (Światową Agencję Antydopingową) na początku 2008 r. Zakaz ten jednak nie powstrzymał Nikity Novikova, mistrza Rosji w kolarstwie szosowym, przed skorzystaniem z niego, ponieważ został zawieszony za zabranie Ostarine w czerwcu 2013.

  Układanie

  W zależności od celów istnieje kilka sposobów układania Ostarine:
  1. Wytrzymałość: Możesz układać ostarynę z kardynałem dla zwiększenia wytrzymałości przed treningiem lub bieganiem.

  2. Stos sterydów anabolicznych: Możesz dodać puszkę ostaboliczną do istniejącego cyklu sterydów anabolicznych, aby zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową i siłę bez dodatkowych efektów ubocznych.

  4. Podczas PCT lub mostu: Ostarine jest minimalnie hamująca przy 25 mg dziennie przez 4 tygodnie lub krócej. W ten sposób możesz ułożyć je w terapii po cyklu lub w fazie pomostowej, aby utrzymać siłę i mięśnie.

  5. Potrójny stos SARM: Jeśli chcesz zrekompensować (zbudować masę mięśniową jednocześnie tracąc tłuszcz), Ostarine pięknie układa się z andaryną i kardynałem .

  Kup protokół Triple Stack

  Skutki uboczne

  Ostarine nie jest toksyczna dla wątroby i nie powoduje ciśnienia krwi ani innych szczepów narządów.

  Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszali, że ginekomastia narasta podczas stosowania wysokich dawek przez dłuższy czas. Dlatego posiadanie pod ręką AI (inhibitora aromatazy) może być dobrym pomysłem.

  Jak już wspomniano, ostabolizm nie jest supresyjny, gdy jest stosowany przez 4 tygodnie lub krócej w odpowiednich dawkach , więc nie jest konieczne PCT. Niemniej jednak ci, którzy zdecydują się na większe dawki i przez dłuższy czas, powinni uruchomić PCT.

  Okres półtrwania, stosowanie i dawkowanie

  Okres półtrwania Ostabolica jest bardzo silny 24 godziny, więc tylko raz dziennie konieczne jest dawkowanie.

  Płynną postać należy wstrząsnąć, wlać do ust i natychmiast połknąć. Zaleca się również ściganie z sokiem lub wodą. Ponadto ważne jest, aby nie trzymać ostaryny pod językiem ani nie mieszać płynu w kubku , ponieważ może zostać utracony.

  Dawka ostaboliczna wynosi zazwyczaj od 12,5-50 mg na dobę. Dawki dolnego końca są przeznaczone dla tych, którzy chcą go używać do jego uzdrawiających zdolności, a dawki wyższego końca są przeznaczone do większego rekompensowania i zwiększenia masy mięśniowej.

  Imię Cas Nie
  LGD-4033 / Ligandrol 1165910-22-4
  MK-677 / Ibutamoren 159752-10-0
  SR9009 1379686-30-2
  RAD140 118237-47-0
  Ostarine / MK-2866 841205-47-8
  AICAR 2627-69-2
  Andarine S4 / GTX-007 401900-40-1
  GW-501516 / Cardarine 317318-70-0
  YK11 431579-34-9
  S23 1010396-29-8

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Qin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.