Shangshuyuan South of Nongye Rd., Zhengdong New District, Zhengzhou, Henan, Chiny 450000
Dom ProduktySARM

LGD-4033 Anabolicum PowderSARM Płyn buduje mięśnie połączone ze treningiem

LGD-4033 Anabolicum PowderSARM Płyn buduje mięśnie połączone ze treningiem

  • LGD-4033 Anabolicum PowderSARMs Liquid Build Muscle Combined With Training
  • LGD-4033 Anabolicum PowderSARMs Liquid Build Muscle Combined With Training
  • LGD-4033 Anabolicum PowderSARMs Liquid Build Muscle Combined With Training
 • LGD-4033 Anabolicum PowderSARMs Liquid Build Muscle Combined With Training

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Orzecznictwo: GMP
  Numer modelu: 159752-10-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: >6$
  Szczegóły pakowania: Plastik, bańka, srebrny papier, 1 kg / worek, 100 g / worek
  Czas dostawy: 3-7 dni
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
  Możliwość Supply: 1000 KG
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nr kat.: 159752-10-0 Standard jakości: Bp, USP, Ep, Cp
  Metody płatności: T/T, western union, money gram Kod HS: 6809900000
  Metody wysyłki: Etc(door-to-door), FedEx, DHL, EMS Nazwa: LGD-4033 (anabolicum)

  LGD-4033 (anabolicum) jest najsilniejszym w swojej klasie selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM)

  Profil

  LGD-4033 (anabolicum) jest najsilniejszym w swojej klasie selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM). W gruncie rzeczy jest to jeden z najnowszych SARMów, który się pojawił i jest najbliższym SARM, który można porównać do sterydu anabolicznego, jeśli chodzi o czystą siłę. Dlatego jest to najsilniejszy SARM mg dla mg pod względem masy, którą można nałożyć .

  Historia

  LGD-4033 powstał niedawno, aby leczyć ostre i przewlekłe choroby wyniszczające mięśnie, raka i utratę mięśni związaną z wiekiem. Dlatego, podobnie jak w przypadku sterydów anabolicznych, firma LGD została początkowo stworzona do celów medycznych, a dopiero później spopularyzowano jej korzyści dla wyników sportowych.

  Jak to działa

  Anabolicum działa poprzez selektywne wiązanie z receptorami androgenowymi, co oznacza, że ​​tworzy aktywność anaboliczną tylko w kościach i mięśniach, zamiast uszkadzać gruczoł krokowy i gruczoły łojowe, podobnie jak sterydy anaboliczne. W rzeczywistości badania ochotników na ludziach wykazały, że LGD 4033 był nieszkodliwy w przypadku stosowania z dawką poniżej 22 miligramów (mg) na dobę. Ponadto badania wykazały również, że LGD zwiększa beztłuszczową masę mięśniową i zmniejsza tkankę tłuszczową; wszystko to ma niesamowitą zdolność do zwiększania siły, regeneracji i ogólnego zdrowia.

  Zastosowania medyczne

  LGD-4033, podobnie jak wszystkie SARM, został zaprojektowany głównie do zapobiegania zanikom mięśni. Niemniej jednak ma również zdolność do walki z rakiem i pomaga starszym osobom utrzymać siłę i mięśnie.

  Sportowe zastosowania

  Jak wspomniano powyżej, LGD4033 jest najsilniejszym SARMem w swojej klasie i najbliższym SARMem anabolicznym. Jednak przychodzi bez ostrych skutków ubocznych i silnego tłumienia sterydów anaboliczno-androgennych (AAS). Dlatego sportowcy, którzy rywalizują w sportach siłowych (futbol amerykański, sporty terenowe, rugby, hokej i podnoszenie ciężarów), najbardziej docenią LGD.

  Co więcej, trójboiściści uwielbiają LGD ze względu na szybki wzrost siły - zazwyczaj, gdy dawka wynosi tylko 10 mg dziennie przez mniej niż 8 tygodni, zauważą zauważalne ulepszenia ich podnoszenia na całej powierzchni.

  Co ciekawe, chociaż nie jest znany ze swoich właściwości leczniczych, LGD nie rozrywa tkanek miękkich, takich jak sterydy anaboliczne, ale raczej utrzymuje je silnymi ze względu na ich zdolność do wiązania się z receptorami w kościach. Tak więc, podobnie jak w przypadku wszystkich SARM, LGD oferuje wiele wszechstronności, które można uruchamiać samodzielnie lub zestawiać z innymi SARMS i / lub sterydami anabolicznymi. W rezultacie zawodnik ma wiele różnych opcji w zależności od swoich celów.

  Kup LGD-4033 + 2 bezpłatne butelki

  Układanie

  LGD-4033 jest na kilka sposobów, a każdy z nich oferuje inny zestaw korzyści dla sportowca.
  1. Bulking: LGD to najlepszy SARM w swojej klasie, jeśli chodzi o spęcznianie, a 10mg dziennie przez 8 tygodni będzie dużo jak solo. Jednak niektórzy doświadczeni sportowcy osiągają nawet 15 lub 20 mg dziennie. Podczas cyklu łączenia z LGD ważne jest, aby zwiększyć swoją liczbę kalorii i wagę co najmniej 3-4 razy w tygodniu.

  2. Utrata tłuszczu: dobrym stosem tnącym byłoby połączenie LGD w dawce 5 mg dziennie ze średnimi dawkami S4 andarine i GW cardarine. Samo używanie LGD nie jest zalecane do cięcia, ponieważ musi działać w synergii z innymi SARMami do tego celu.

  3. Stos sterydów anabolicznych: LGD można układać w stos w ramach cyklu sterydów anabolicznych, aby zwiększyć przyrost masy mięśniowej i siłę bez dodatkowych efektów ubocznych. W tym celu możesz dodać od 3 do 15 mg dziennie LGD do swojego cyklu sterydowego.

  4. Recomping: Recomping jest wykonywany przez osoby, które chcą dodać beztłuszczową masę mięśniową i jednocześnie spalić tkankę tłuszczową. LGD jest w tym bardzo dobry, gdy prowadzony jest w połączeniu z cardarine , ścisłym treningiem dietetycznym, cardio i wagowym.

  5. Stos mostów SARM: LGD jest popularnie stosowany w mostku z S4, aby pomóc utrzymać zyski i siłę między cyklami sterydów . Uruchomić 3-5 mg dziennie LGD i umiarkowaną dawkę S4 wraz z HCGenerate ES . LGD nie należy stosować podczas terapii po cyklu (PCT).

  KUP SARMS BRIDGE STACK

  <span style = "display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" data-mce-type = zakładka class = mce_SELRES_start> </span>

  Skutki uboczne

  Spośród wszystkich głównych SARM dostępnych w świecie kulturystyki, LGD-4033 jest prawdopodobnie najsilniejszym i najbardziej tłumiącym. Niemniej jednak nie jest nawet tak blisko bycia tak tłumiącym jak sterydy anaboliczne. Dlatego po przeprowadzeniu LGD zaleca się dokładną terapię po cyklu.

  LGD jest nietoksyczny , więc nie ma potrzeby martwić się o problemy z wątrobą, a także nie obciąży twoich lipidów ani narządów, takich jak sterydy anaboliczne. Należy jednak pamiętać, że jeśli LGD jest wykorzystywany jako część stosu sterydów anabolicznych, zaleca się stosowanie suplementu wsparcia, takiego jak N2Guard - nie myśl, że LGD odwróci ostre skutki uboczne sterydów anabolicznych, ponieważ nie tylko ich boki są gorsze.

  Kup LGD-4033 + 1 bezpłatną butelkę

  Okres półtrwania, stosowanie i dawkowanie

  Okres półtrwania LGD4033 jest dość długi w porównaniu z innymi SARM - od 26 do 38 godzin . LGD jest niezwykle silny, więc mała dawka jest wszystkim, co jest konieczne. Średnia dawka wynosi 10 mg dziennie, a długość cyklu wynosi zazwyczaj 8 tygodni. Niemniej jednak, zakres dawkowania zależy od uznania użytkowników, wynoszący zaledwie 2 mg na dobę i do 20 mg.

  Jeśli chodzi o odpowiednie stosowanie LGD w postaci płynnej , należy je połykać - wystarczy spryskać płynem do ust, natychmiast połknąć, a następnie położyć sok lub wodę, ponieważ smak może być nieprzyjemny. Nie trzeba trzymać SARM pod językiem. Nigdy nie należy mieszać ich w filiżance z innymi płynami.

  Imię Cas Nie
  LGD-4033 / Ligandrol 1165910-22-4
  MK-677 / Ibutamoren 159752-10-0
  SR9009 1379686-30-2
  RAD140 118237-47-0
  Ostarine / MK-2866 841205-47-8
  AICAR 2627-69-2
  Andarine S4 / GTX-007 401900-40-1
  GW-501516 / Cardarine 317318-70-0
  YK11 431579-34-9
  S23 1010396-29-8

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Eva Liu

  Tel: +8618300705065

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.