Shangshuyuan South of Nongye Rd., Zhengdong New District, Zhengzhou, Henan, Chiny 450000
Dom ProduktyPeptydy kulturystyczne

Iniekcyjne spalanie tłuszczu Utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg białego proszku do kulturystyki

Iniekcyjne spalanie tłuszczu Utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg białego proszku do kulturystyki

  • Injectable Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg White Powder For Bodybuilding
  • Injectable Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg White Powder For Bodybuilding
 • Injectable Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg White Powder For Bodybuilding

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Numer modelu: 221231-10-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Plastikowa tubka / fiolka
  Czas dostawy: 1-3 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 10000 fiolek / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Biały Formularz: Proszek
  Nazwa: FTTP Dane techniczne: fiolka
  Przechowywanie: 2--8 stopni

  Iniekcyjne spalanie tłuszczu utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg białego proszku do kulturystyki

  .

  Co to jest adipotyd

  FTPP (adipotyd) to peptydomimetyk (mały łańcuch białkowy podobny do naśladowania peptydu), przekształcony w eksperymentalny lek proapoptotyczny stosowany w śmierci komórkowej. Jego celem jest przyczynienie się do utraty wagi. Substancja wykazała pozytywne wyniki w testach, a jej główną cechą jest właściwość szybkiej utraty wagi.

  Jak to działa?

  Adipotyd jest przeznaczony do celowania w określone naczynia krwionośne, dostarczając krew do tkanki tłuszczowej. Proces ten powoduje kurczenie naczyń, co zmusza komórki tłuszczowe do żerowania na tych naczyniach. Cały ten mechanizm daje początek apoptozie, która jest procesem zaprogramowanej śmierci komórkowej organizmów wielokomórkowych. Adipotyd wiąże się z dwoma receptorami: ANXA2 i prohibityną; znajdują się w naczyniach krwionośnych i spełniają funkcję dostarczania białej tkanki tłuszczowej.

  Wyniki i korzyści

  Ze względu na wyluzowany styl życia ludzi i współczesną modalność pracy zmniejszyła się potrzeba ćwiczenia aktywności fizycznej, co powoduje, że więcej osób ma nadwagę i otyłość. Adipotyd pomaga ludziom w zmniejszeniu masy ciała w ciągu kilku miesięcy. Gdy adipotyd odcina dopływ krwi do komórek tłuszczowych, proces ten powoduje utratę pewnej ilości masy ciała, a jednocześnie dodatkową utratę masy tłuszczu z brzucha.

  Zawiera działanie wzmacniające na wrażliwość na insulinę, znacznie ją poprawiając. Znajduje to odzwierciedlenie w bardziej efektywnym wykorzystaniu insuliny w organizmie, co ma pozytywny wpływ na obniżenie podwyższonego poziomu glukozy we krwi. Proces ten utrzymuje zdrowie i pozwala na wykorzystanie energii z chemicznych składników odżywczych otrzymywanych przez organizm.

  Niektóre badania wykazały, że adipotyd powoduje objawy zespołu metabolicznego, które zwiększają pragnienie i oddawanie moczu, rozwijają zmęczenie (zmęczenie) i powodują niewyraźne widzenie. Są to efekty związane z tym peptydem i wskazane jest, aby być ich świadomym.

  Jednak badania nie wykazały transcendentnych działań niepożądanych. Uczestnicy studium przypadku nie wykazali objawów nudności ani utraty apetytu.

  Ale ten lek może powodować niekorzystne skutki dla nerek; skutki te są zależne od dawki i są to odwracalne obrażenia. Niektóre z tych działań są pokazane jako zmiany reaktywne / regeneracyjne i reaktywne / regeneracyjne w tym narządzie. Nerka odgrywa trzy kluczowe role w ludzkim ciele: reguluje wodę (usuwa nadmiar wody, ale zatrzymuje ją we właściwym czasie), równoważy minerały organizmu (umożliwiając prawidłową funkcjonalność organizmu) i przetwarza hormony (przydatne w regulacji ciśnienia krwi). W tych faktach leży znaczenie nerki, a także możliwe skutki, które mogłyby wpłynąć na jej prawidłowe funkcjonowanie.  Adipotyd 2 mg, 5 mg surowca
  Inna nazwa FTTP
  Funkcjonować utrata masy ciała

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Eva Liu

  Tel: +8618300705065

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.