Nr 8 Jinshun Road Zhuqiao Pudong New District, Szanghaj, Chiny
Dom ProduktyPeptydy kulturystyczne

FTTP Iniekcyjne peptydy kulturystyczne Spalanie tłuszczu Utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg

FTTP Iniekcyjne peptydy kulturystyczne Spalanie tłuszczu Utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg

  • FTTP Injectable Bodybuilding Peptides Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg
  • FTTP Injectable Bodybuilding Peptides Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg
 • FTTP Injectable Bodybuilding Peptides Fat Burning Weight Loss Peptide Adipotide 2mg

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Numer modelu: 221231-10-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Plastikowa tubka / fiolka
  Czas dostawy: 1-3 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 10000 fiolek / miesiąc
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Biały Formularz: Proszek
  Nazwa: Peptydy kulturystyczne Dane techniczne: fiolka
  Przechowywanie: 2--8 stopni
  High Light:

  peptides for muscle growth

  ,

  fat burning peptides

  utrata masy ciała Peptyd Adipotyd 2 mg

  Nowy lek poddawany próbom klinicznym na ludziach w celu wyeliminowania komórek tłuszczowych

  BADANIA CHEMICZNE TYLKO NA TEJ ETAPIE.

  • Ustanowiony: 2011
  • Założyciel: Dr. Wadih Arap i Renata Pasqualini
  • Dostępność: jeszcze niedostępna
  • Rodzaj diety: pigułka dietetyczna i przeciwnowotworowa
  • Płeć: mężczyzna i kobieta

  Tło:

  Adipotyd jest nowym lekiem, który daje pewne obietnice w dziedzinie badań nad otyłością. Ten lek został początkowo stworzony jako leczenie raka mające na celu głodzenie komórek rakowych z dopływem krwi, aby przestały rosnąć. Działanie adipotydu wykazało, że lek faktycznie głodzi komórki tłuszczowe krwi, zmuszając je do śmierci i ponownego wchłonięcia do organizmu. Wstępne testy przeprowadzono na szczurach, a następnie przeniesiono na małpy. Wyniki badań na szczurach wykazały 30-procentowy spadek masy ciała. Po czterech tygodniach codziennych zastrzyków adipotydu, po których następowały cztery tygodnie nieleczenia, 10 otyłych samic małp rezus straciło średnio 11 procent masy ciała i 39 procent złogów tłuszczu. Większość strat wystąpiła w okresie bez leczenia.

  Wiadomości nie są jednak świetne, jeśli chodzi o ten lek. Niektóre z głównych negatywnych skutków ubocznych tego leku obejmowały odwodnienie i niewielkie zmiany w nerkach, które nieleczone mogą prowadzić do niewydolności nerek. Po odstawieniu leku problemy te zniknęły. Jednak w miarę postępu leku w badaniach klinicznych na ludziach należy zająć się tymi działaniami niepożądanymi. Adipotyd jest wciąż daleki od dostępności, ale wstępne badania wydają się obiecujące.

  ZAWODOWIEC

  • Wstępne badania wyglądają obiecująco
  • Udowodniono, że lek zmniejsza masy ciała i złogi tłuszczu u szczurów i małp
  • Utrata tłuszczu trwa nawet po odstawieniu leku
  • Całkowicie głoduje komórki tłuszczowe dopływu krwi, więc umierają

  KON

  • Lek powoduje odwodnienie
  • Może powodować zmiany w nerkach
  • Nadal w początkowej fazie testów
  • W tym momencie pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi

  WNIOSEK

  Wstępne badania nad adipotydem brzmią bardzo obiecująco, ale istnieją pewne wyraźne obawy, które należy rozwiązać, zanim ten lek będzie dostępny do spożycia przez ludzi. Stwierdzono, że lek jest nieskuteczny dla małp, które już były szczupłe, więc rodzi się również pytanie, czy lek ten przestanie działać po osiągnięciu określonej masy ciała lub poziomu tkanki tłuszczowej. Wygląda na to, że Adipotide przechodzi odpowiednie kanały do ​​testowania. Może to być wielki przełom w badaniach nad otyłością, ale wszyscy musimy pamiętać o znaczeniu zajęcia się potencjalnie niebezpiecznymi skutkami ubocznymi.

   

  Co to jest adipotyd

  FTPP (Adipotide) to peptydomimetyk (mały łańcuch białkowy podobny do naśladowania peptydu), przekształcony w eksperymentalny lek proapoptotyczny stosowany w śmierci komórkowej. Jego celem jest przyczynienie się do utraty wagi. Substancja wykazała pozytywne wyniki w testach, a jej główną cechą jest właściwość szybkiej utraty wagi.

  Jak to działa?

  Adipotyd jest przeznaczony do celowania w określone naczynia krwionośne, dostarczając krew do tkanki tłuszczowej. Proces ten powoduje kurczenie naczyń, co zmusza komórki tłuszczowe do żerowania na tych naczyniach. Cały ten mechanizm daje początek apoptozie, która jest procesem zaprogramowanej śmierci komórkowej organizmów wielokomórkowych. Adipotyd wiąże się z dwoma receptorami: ANXA2 i prohibityną; znajdują się w naczyniach krwionośnych i spełniają funkcję dostarczania białej tkanki tłuszczowej.

  Wyniki i korzyści

  Ze względu na wyluzowany styl życia ludzi i współczesną modalność pracy zmniejszyła się potrzeba ćwiczenia aktywności fizycznej, co powoduje, że więcej osób ma nadwagę i otyłość. Adipotyd pomaga ludziom w zmniejszeniu masy ciała w ciągu kilku miesięcy. Gdy adipotyd odcina dopływ krwi do komórek tłuszczowych, proces ten powoduje utratę pewnej ilości masy ciała, a jednocześnie dodatkową utratę masy tłuszczu z brzucha.

  Zawiera działanie wzmacniające na wrażliwość na insulinę, znacznie ją poprawiając. Znajduje to odzwierciedlenie w bardziej efektywnym wykorzystaniu insuliny w organizmie, co ma pozytywny wpływ na obniżenie podwyższonego poziomu glukozy we krwi. Proces ten utrzymuje zdrowie i pozwala na wykorzystanie energii z chemicznych składników odżywczych otrzymywanych przez organizm.

  Niektóre badania wykazały, że adipotyd powoduje objawy zespołu metabolicznego, które zwiększają pragnienie i oddawanie moczu, rozwijają zmęczenie (zmęczenie) i powodują niewyraźne widzenie. Są to efekty związane z tym peptydem i wskazane jest, aby być ich świadomym.

  Jednak badania nie wykazały transcendentnych działań niepożądanych. Uczestnicy studium przypadku nie wykazali objawów nudności ani utraty apetytu.

  Ale ten lek może powodować niekorzystne skutki dla nerek; skutki te są zależne od dawki i są to odwracalne obrażenia. Niektóre z tych działań są pokazane jako zmiany reaktywne / regeneracyjne i reaktywne / regeneracyjne w tym narządzie. Nerka odgrywa trzy kluczowe role w ludzkim ciele: reguluje wodę (usuwa nadmiar wody, ale zatrzymuje ją we właściwym czasie), równoważy minerały organizmu (umożliwiając prawidłową funkcjonalność organizmu) i przetwarza hormony (przydatne w regulacji ciśnienia krwi). W tych faktach leży znaczenie nerki, a także możliwe skutki, które mogłyby wpłynąć na jej prawidłowe funkcjonowanie.


   

  Adipotyd 2 mg, 5 mg surowca
  Inna nazwa FTTP
  Funkcjonować utrata masy ciała

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Qin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.