Shangshuyuan South of Nongye Rd., Zhengdong New District, Zhengzhou, Henan, Chiny 450000
Dom ProduktyPeptydy kulturystyczne

Surowy proszek do wstrzykiwania FTTP Spalanie tłuszczu Utrata masy ciała 99% + Badanie peptydu Adipotyd 2 mg

Surowy proszek do wstrzykiwania FTTP Spalanie tłuszczu Utrata masy ciała 99% + Badanie peptydu Adipotyd 2 mg

  • Injectable FTTP Raw Powder Fat Burning Weight Loss 99%+ Research Peptide Adipotide 2mg
  • Injectable FTTP Raw Powder Fat Burning Weight Loss 99%+ Research Peptide Adipotide 2mg
 • Injectable FTTP Raw Powder Fat Burning Weight Loss 99%+ Research Peptide Adipotide 2mg

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Filter
  Numer modelu: 221231-10-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Plastikowa tubka / fiolka
  Czas dostawy: 1-3 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 10000 fiolek / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Biały Formularz: Proszek
  Nazwa: FTTP Dane techniczne: fiolka
  Przechowywanie: 2--8 stopni

  Iniekcyjne spalanie tłuszczu utrata masy ciała Peptydowy adipotyd

  .

  A co z Adipotide? Peptydy to proste białka. Działają w ciele jako neuroprzekaźniki, wysyłają sygnały i wpływają na odpowiedź hormonalną. Jak rozumiem, są dość łatwe do syntezy. Z tego powodu peptydy są popularne w suplementacji budowy ciała. Adipotide pojawia się na stronach internetowych sprzedających suplementy do wstrzykiwań, które byłyby zakazane w profesjonalnej konkurencji.

  Co to jest adipotyd

  FTPP (adipotyd) to peptydomimetyk (mały łańcuch białkowy podobny do naśladowania peptydu), przekształcony w eksperymentalny lek proapoptotyczny stosowany w śmierci komórkowej. Jego celem jest przyczynienie się do utraty wagi. Substancja wykazała pozytywne wyniki w testach, a jej główną cechą jest właściwość szybkiej utraty wagi.

  Jak to działa?

  Adipotyd jest przeznaczony do celowania w określone naczynia krwionośne, dostarczając krew do tkanki tłuszczowej. Proces ten powoduje kurczenie naczyń, co zmusza komórki tłuszczowe do żerowania na tych naczyniach. Cały ten mechanizm daje początek apoptozie, która jest procesem zaprogramowanej śmierci komórkowej organizmów wielokomórkowych. Adipotyd wiąże się z dwoma receptorami: ANXA2 i prohibityną; znajdują się w naczyniach krwionośnych i spełniają funkcję dostarczania białej tkanki tłuszczowej.

  Wyniki i korzyści

  Ze względu na wyluzowany styl życia ludzi i współczesną modalność pracy zmniejszyła się potrzeba ćwiczenia aktywności fizycznej, co powoduje, że więcej osób ma nadwagę i otyłość. Adipotyd pomaga ludziom w zmniejszeniu masy ciała w ciągu kilku miesięcy. Gdy adipotyd odcina dopływ krwi do komórek tłuszczowych, proces ten powoduje utratę pewnej ilości masy ciała, a jednocześnie dodatkową utratę masy tłuszczu z brzucha.

  Zawiera działanie wzmacniające na wrażliwość na insulinę, znacznie ją poprawiając. Znajduje to odzwierciedlenie w bardziej efektywnym wykorzystaniu insuliny w organizmie, co ma pozytywny wpływ na obniżenie podwyższonego poziomu glukozy we krwi. Proces ten utrzymuje zdrowie i pozwala na wykorzystanie energii z chemicznych składników odżywczych otrzymywanych przez organizm.

  Niektóre badania wykazały, że adipotyd powoduje objawy zespołu metabolicznego, które zwiększają pragnienie i oddawanie moczu, rozwijają zmęczenie (zmęczenie) i powodują niewyraźne widzenie. Są to efekty związane z tym peptydem i wskazane jest, aby być ich świadomym.

  Jednak badania nie wykazały transcendentnych działań niepożądanych. Uczestnicy studium przypadku nie wykazali objawów nudności ani utraty apetytu.

  Ale ten lek może powodować niekorzystne skutki dla nerek; skutki te są zależne od dawki i są to odwracalne obrażenia. Niektóre z tych działań są pokazane jako zmiany reaktywne / regeneracyjne i reaktywne / regeneracyjne w tym narządzie. Nerka odgrywa trzy kluczowe role w ludzkim ciele: reguluje wodę (usuwa nadmiar wody, ale zatrzymuje ją we właściwym czasie), równoważy minerały organizmu (umożliwiając prawidłową funkcjonalność organizmu) i przetwarza hormony (przydatne w regulacji ciśnienia krwi). W tych faktach leży znaczenie nerki, a także możliwe skutki, które mogłyby wpłynąć na jej prawidłowe funkcjonowanie.  Adipotyd 2 mg, 5 mg surowca
  Inna nazwa FTTP
  Funkcjonować utrata masy ciała

  Tło:

  Adipotyd jest nowym lekiem, który daje pewne obietnice w dziedzinie badań nad otyłością. Ten lek został początkowo stworzony jako leczenie raka mające na celu zagłodzenie komórek rakowych z dopływu krwi, aby przestały rosnąć. Działanie adipotydu wykazało, że lek faktycznie głodzi komórki tłuszczowe krwi, zmuszając je do śmierci i ponownego wchłonięcia do organizmu. Wstępne testy przeprowadzono na szczurach, a następnie przeniesiono na małpy. Wyniki badań na szczurach wykazały 30-procentowy spadek masy ciała. Po czterech tygodniach codziennych zastrzyków adipotydu, po których nastąpiły cztery tygodnie nieleczenia, 10 otyłych samic małp rezus straciło średnio 11 procent masy ciała i 39 procent złogów tłuszczu. Większość strat wystąpiła w okresie bez leczenia.

  Wiadomości nie są jednak świetne, jeśli chodzi o ten lek. Niektóre z głównych negatywnych skutków ubocznych tego leku obejmowały odwodnienie i niewielkie zmiany w nerkach, które nieleczone mogą prowadzić do niewydolności nerek. Po odstawieniu leku problemy te zniknęły. Jednak w miarę postępu leku w badaniach klinicznych na ludziach należy zająć się tymi działaniami niepożądanymi. Adipotyd jest wciąż daleki od dostępności, ale wstępne badania wydają się obiecujące.

  Szczegóły kontaktu
  Passion Technology Development Limited

  Osoba kontaktowa: Eva Liu

  Tel: +8618300705065

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Poprosić o wycenę

  E-Mail | Mapa strony

  Privacy Policy Chiny dobry jakość Peptydy do wstrzykiwania dostawca. © 2018 - 2020 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.